Zahraničí

Co přinesl uplynulý triatlonový víkend? Kolik vyhraje vítěz na nejlépe dotovaném triatlonovém závodě na světě?Čelůstka v Africe otevřel sezonu šestým místem, Švarc byl hned za ním
Čeští profíci třeste se, slovenský triatlet Richard Varga přepisoval slovenské kraulové rekordy !!!Fast Women Triathlon
Fast Women Triatlon 3 místo Filip Ospaý na Iron Tour 2007
Hirt s Kubínkem si plácli s monackým knížetemHonza Řehula se stal korejským králem
Jak se jezdí německá triatlonová liga Jak se závodí na nejlépe dotovaném triatlonu světa?
Jan Řehula exceloval v kopcích jako za mladaKemper a Taormina vyhráli Pan Americké mistroství
Legendární Alcatraz ovládli Joe Maloy s Holly Lawrence Life Time Fitness Triathlon - vítěz bere 7 500 000 Kč
Lucie Zelenková zvítězila v závodě bundesligyMinulý víkend ve znamení triatlonu
Mistrovství Afriky – XTERRAMAN STOLTZ TRIUMFOVAl! Mladík Erik Lagerstrom si podmanil legendární Alcatraz
Netradičně začal nový rok pro české triatlonistky Odcházející Kiwi
Odlo Ladies Triathlon Oravaman – preteky plné prekvapení
Ospalý před milionovým Hy-Vee: Trénoval jsem hodně, tvrdě a chci vylepšit loňské umístění Ospalý skončil 10. na Life Time Fitness Triathlonu
Ospalý skončil 4. na nejlépe dotovaném triatlonu světa!Petr Vabroušek zvítězil na Slovakman 226
Řehula byl druhý na australském šampionátu Řehula zapil vítězství Heinekenem
S triatlonem se dá mnohé vidět a zažít Seearsová a Atkinson vítězně
Slovenské Roháče otevřeli potřetí srdce triatletůmTriathlon di Bardolino
Triatlonista Ospalý doběhl v milionovém závodě v USA sedmý. Neztratili se ani další Češi, kteří domů vezou přes půl milionu korunVíkend plný závodů. Na co všechno se můžete těšit?
Výsledkový servis světového triatlonu zaznamenal i české úspěchy 1600 závodníků na bezhákovém olympijském triatlonu
2. německá soutěž družstev, má železný dámský team

Finále Mistrovství světa Gold Coast

V pátek ve 2:00 SEČ odstartují ženy U23 (Iveta Fairaislová), 4:45 SEČ MUŽI U23 (Ondřej Olšar), 22:45 SEČ PARA triatlonisté. V sobotu ve 3:30 SEČ juniorky (Alžběta Hrušková), 5:15 SEČ junioři (Tomáš Zikmund), 7:00 SEČ ženy ELITE (Vendula Frintová). V neděli ve 2:00 SEČ je na programu smíšená štafeta junioři+U23 a v 7:00 SEČ muži ELITE (Jan Čelůstka a František Linduška). Závody můžete sledovat online na https://triathlonlive.tv/live/

Klasik duatlon Příbram

FORD CZECHMAN TOUR 2018 se uzavře v sobotu závodem duatlon Klasik Příbram. V sobotu změří své síly více než sto závodníků na tratích 5-60-15. Mezi největší favority patří již jistý vítěz poháru Tomáš Řenč, dále pak Petr Soukup, Karel Zadák, Lukáš Slatinský, nebo Pavel Petrásek, mezi ženami Helena Kotopulu, Petra Veselá, Lucie Šnebergrová, nebo Němka Ulrike Schwalbeová. Start závodu je ve 12:30 v areálu Nového rybníka.

IRONMAN 70.3 Nice

Mezi největší favority, kteří si přijedou otestovat tratě mistrovství světa v IRONMAN 70.3 pro rok 2019, patří Frederik Van Lierde, Alessandro Degasperi, Nils Frommhold. Z Českých závodníků se na startu představí Karel Hájek a Svatoslav Kylar.

Challenge Davos Festival

Několikanásobný olympionik Sven Riederer vyzve na domácích tratích Pietera Heemerycka a mnoho dalších. Mezi ženami největší favoritkou Yvonne van Vlerken.

BMW BERLIN-MARATHON

Nejlepší světový maratonci v čele s Eliutem Kipchogem se v neděli představí na rychlé trati Berlínského BMW maratonu. Živé vysílání můžete sledovat na ČT SPORT od 9:05