Krajské poháry

Blanenský plecháč zná vítěze. Je jím Vláďa PospíchalBudičovický duatlon zná letošní vítěze
Další závod vícebojařského poháru VysočinyDan Polanský ovládl rekodní ORKA triatlon na Velkém Dářku
Domácí triatlonová sezóna míří do fináleDřevěňák v Lukách ovládli Hotař a Kučerová
Duatlon v Tálíně - JČPDuatlon v Tálíně se opět povedl
Horká sobotní ORKAHostěradský triatlon 2018 - Jihomoravská liga
H-Triatlon Tour pokračuje silničním triatlonem v pražských PočernicíchJihočechům začala sezóna –Vltavotýnský duatlon
Jihočeský pohár pokračoval v Trhových SvinechKněžický víkend ovládl třebíčský Martin Hanáček
Kubínek zvítězil na VysočiněKvůli ledové vodě byl Žďárský triatlon změněn na duatlon
Lukáš Slatinský zvítězil v Moravských BudějovicíchMalí železňáci dostali pod Melechovem šampáňo
Mekka mezi “pouťáky“? Jednoznačně Tálín Milda Bayer hodnotí Kepák JM ligu 2009
Mistrovství jihočeského krajeNovinka na Vysočině proběhne 19.8.2012
O víkendu se udělovaly titulyOd Xterry po půlku, to byl druhý srpnový víkend!
ORKA triatlon je za námiORKA triatlon ovládli znovu Polanský a Vykoukalová
Pastvinský triatlon (350m,17 km,4,5km) Pernštejnské peklo 2007
Po zimní přípravě následuje...Pohár Cyklorenovy zakončil svůj třetí ročník
Poslední květnový víkend byl ve znamení krátkých triatlonůPrachatický triatlon
Prodloužený víkend ve znamení duatlonu a aquatlonůPropršený triatlon v Kunvaldě plný rekordů
První závod nově vzniklého seriálu MULTIMAN 2010 klepe na dveře!Přehled závodů na Vysočině
Přinášíme vám shrnutí víkendové porce triatlonuSAMUEL Progress XC triatlon má premiéru za sebou
Sezóna začala i na Vysočině, Triatlonem v TřebíčiSport Tálín 2004 zná své vítěze
Tento víkend se závodilo v každém koutě České republikyTerénní triatlony vládly tento víkend
Titanman: Soukup konečně porazil VabrouškaTriatlon, kde pořadatelé myslí pouze na závodníky
Triatlon v Ostravě Triatlon ve Sloupu s kvalitní účastí
Triatlon ve Ždáru lákal. Depo bylo k prasknutíTriatlon vládl poslednímu červencovému víkendu
Triatlon 2006 na VysočiněTriatlonový hattrick jablonecké Bižuterie
Triatlonový pohár Vysočiny 2010Triatlonový štafetový závod Milovské švihání proběhl úspěšně
V Tálíně se jezdilo na MTBVíkend přinesl první triatlonové souboje v Čechách a na Moravě
Vítězem Ekol open triatlonu se stali Kubínek a Kalabusová!Vítězem prvního triatlonu na Vysočině Tomáš Bednář
Vítězi cross-duatlonu se stali Kratochvíl a DudkováVítězi Kněžického triatlonu Málek a Veselá
Vodehnal mistrem Pardubického kraje X triatlon Šternberk
XIV. ročník Podčerchovského triatlonuZačal Triatlonový pohár Ústeckého kraje
Začíná období duatlonůŽďárský triatlon letos s mezinárodními vítězi
14. ORKA triatlon na Velkém Dářku ovládli Pospíchalové

Pilman triatlon

Ve Žďáře nad Sázavou se tento víkend konal Pilman- veřejný mezinárodní závod v triatlonu, Ford Czechman tour- Český pohár a Mistrovství družstev ČR v dlouhém triatlonu. Vzhledem k tomu, že se tento závod koná na Vysočině, tak na závodníky čekal kopcovitý profil cyklistické i běžecké části. Vítězství si odnesl druhý muž z letošního Czechmana Ladislav Dvořák, který druhého v cíli Jana Wainera porazil o více než 5 minut. Třetí místo obsadil Václav Holub. V ženském závodě suverénně zvítězila Dáša Svěráková před Lucií Klimešovou a Andreou Dermekovou.

Výsledky Pilman ZDE

Slapecký triatlon o putovní Kovářku

V sobotu se konal 2. ročník triatlonu pro všechny, „kteří se rádi proběhnou, projedou na kole či zaplavou si v přírodě.“ Pro ty nejmenší byly připraveny překážkové závody na hřišti a novinkou také byla rodinná štafeta- ve štafetě musela být alespoň 1 žena a alespoň 2 generace. Pro ženy, juniorky, žáky, žákyně a rodinné štafety byly připraveny distance 0,1-15-2,5. Pro muže a juniory byly větší vzdálenosti a to 0,3-21-7. V mužích si nejlépe vedl Filip Toul, druhý doběhl Michal Hurník a třetí místo obsadil Robin Hyšpler. Nejlepší čas mezi ženami dosáhla Věra Hoštičková, druhá skončila Eliška Hrušková a trojici na stupních vítězů doplnila Ludmila Dvořáková.

Výsledky Slapecký triatlon ZDE

Mimoňský triatlon

Čtvrtý ročník Mimoňského triatlonu odstartoval tuto sobotu. Závodní tratě byly připraveny jak pro dospělé (0,6-16-4), tak pro žákovské (0,1-1,5-0,6) a dorostenecké kategorie (0,35-3-1). Novinkou v tomto závodě bylo využití elektronické časomíry, takže je možné si vyhledat přesné časy z jednotlivých disciplín. Mezi muži s velkým náskokem zvítězil Pavel Jindra před Stanislavem Dvořanem a Markem Knejzlíkem. V ženách s přehledem zvítězila Kateřina Loubková, druhé místo obsadila Gabriela Tlustá a třetí místo patřilo Anežce Lhotákové.

Výsledky Mimoňský triatlon ZDE

Samuel XC triatlon

„Samuel neomrzí“, to tvrdí pořadatelé tohoto triatlonu, který se konal již po deváté ve Sloupu v Čechách. Tento závod se koná s příjemném prostředí na distancích 0,5-17-5km. Vypsána je i nesoutěžní kategorie HOBBY, kde může závodník vynechat jednu z disciplín nebo absolvovat triatlon ve štafetě. Mezi muži zvítězil Ondřej Olšar, druhé místo obsadil Milan Hrouda a třetí místo bral Marek Knejzlík. V ženách jasně zvítězila Kateřina Loubková, druhé místo na stupních vítězů obsadila Anežka Lhotáková a trojici doplnila Lenka Táborská.

Výsledky Samuel XC triatlon ZDE

Mistrovství Prahy v triatlonu

Pražský pohár pokračoval 4. závodem, který se uskutečnil na pláži Hostivařské přehrady a byl vypsán jako Mistrovství Prahy v triatlonu 2014. Závodilo se na tratích sprint triatlonu, tedy 750m plavání, 20km cyklistika a 5km běh. Nejrychlejším plaváním a cyklistikou si své vítězství v mužské kategorii pojistil Jakub Kočař, druhý doběhl Tomáš Řenč a třetí skončil mladý závodník Tomáš Houra. V ženách zvítězila Jitka Šimáková, před Lenkou Fanturovou a Terezou Skuhrovou.