ITU Races

Bronz! Tereza Zimovjanová má medaili ze Světového poháruEstoril ITU Point Race, Anička Šupinová 5.
Filip Ospalý zvítězil v závodě světové série na Azorech Frintová se pokusí dostat do první desítky SP triatlonistek
Frintová v cíli omdlela. Skončila však na třetí pozici!Frintová 4. v Estorilu
Gwen Jorgensen je zpět! ITU Continental Cup Alexandroupolis – Řecko
ITU Erdek European Cup Triathlon ITU ETU triatlon Holten
ITU Ishigaki Japonsko - Radová přetrhla řetěz ITU Korea z pohledu Petra Bureše
ITU Poin Race Záhřeb ITU Point Race Brno - Lenka Radová s přehledem zvítězila
ITU World Cup Edmonton - Martin Krňávek 4. místo ITU World Cup Funchal 19.10.2003
ITU World Cup Tiszaujváros - Renata Berková nejlepší z Čechů J. Řehula bodoval v německém Schliersee
J. Řehula obsadil 6. místo na ITU pooint race v Langebaan Jan Řehula obsadil na SP Madeira 17. místo
Jan Řehula osmý na závodě ITU POINT RACEJan Řehula: Ostré tempo, které mě usmažilo
Jan Řehula vítězí na ITU Point Race v Sofii Jde prohrát triatlon v prvních 20 vteřinách?
Kemper a Fernandesová vyhráli závod SP triatlonistů v Mazatlánu Krňávek vybojoval na SP v triatlonu v Salfordu bronz
Kvalifikace do Athén - přehledněji O české triatlonisty je v Koreji zájem
Ospalý 5 .místem z Edmontonu ukázal, že stále je extratřída!Pavel Paták, první body do Evropského poháru
Rusové ovládli Turecko, vidět byli ale i Češi SK Sportprestiž, vybojovali dvě 3. místa na EP
SP Nice SP triatlonistů v Išigaki vyhráli Atkinson a Warrinerová
Stříbro v Macau a skalp exmistra světa SuperLeague Triathlon otevírá novou sezónu!
Tereza Zimovjanová vstoupila do nové sezony 39.místem ve Světovém poháru na Novém ZélanduTriatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
Triatlonista Ospalý se honil okolo Old Trafford Triatlonistka Frintová byla šestá na Světovém poháru
Triatlonistka Frintová sedmá ve finále Světového poháru USA Triathlon zavádí Grand Prix 2006
Úspěch členů Author Triathlon teamu v Turecku Velká cena Pražské energetiky - náhradní vítězové
Vendula Frintová zvítězila v závodě ITU Point Race v Koreji World Cup Nice, Radová 8. a zlomený prsteníček
Zranění Venduly Frintové
Netradičně v pátek se konal další závod nejvyšší triatlonové světové série ITU World Cup ve Francouzském Nice. Nejlépe z našich dokončila na 8. místě, stejně jako minulý týden v Hamburku, Lenka Radová. „Již na startu jsem měla, né vlastní vinou, velice nevýhodné postavení. Dnešní smůlu jsem potvrdila při nasedání na kolo. Jedna závodnice přede mnou, jak se říká „lehla“, a já jsem tak zakopla o přední kolo. Bohužel to odnesl zlomený prsteníček. Do cíle jsem už jen  tak docupitala“ konstatovala smutně Lenka po závodě. Do první placené patnáctky se ještě vešla na 14. místě Tereza Macelová.

Muži marně hledají běžeckou formu. Nejlepší dokončil na 25. místě Martin Krňávek. Filip Ospalý doběhl na 38. místě. Jan Řehula po kole odstoupil. Po cyklistice se přitom všichni tři pohybovali na čelních místech.

Vynikající formu potvrzuje Němka Anja Dittmerová (ITU Ranking 8). Minulý týden zvítězila při světovém poháru v Hamburku, dnes přidala další vítězství v Nice. Toto prvenství ji posune ve světovém žebříčku do elitní pětky, rozmělní tak americkou nadvládu v ženském triatlonu.

V závodě mužů triumfoval domácí závodník Frank Signet (ITU Ranking 39).

V neděli se v Nice uskuteční závod v dlouhém triatlonu, kde se představí také Jan Vodehnal.

Výsledky:
Muži: 1. Bignet (Fr.) 1:49:41 hod., 2. Polikarpenko (Ukr.) - 22, 3. Kahlefeldt (Austr.) -26, 4. Watson -28, 5. Docherty (oba N. Zél.) -37, 6. Hug (Švýc.) -41, ...25. Krňávek -2:22, 38. Ospalý -4:19, Řehula (všichni ČR) nedokončil. kompletní výsledky muži

Ženy: 1. Dittmerová (Něm.) 1:59:35, 2. Snowsillová -6, 3. Blatchfordová (obě Austr.) -27, 4. Hoogzaadová (Niz.) -52, 5. Franzmannová (Něm.) -1:05, 6. Ohataová (Braz.) -1:21, ...8. Radová -1:58, 14. Macelová -3:17, 17. Zelenková, 18. Berková obě -3:40, 24. Frintová (všechny ČR) -5:30