ITU Races

Bronz! Tereza Zimovjanová má medaili ze Světového poháruEstoril ITU Point Race, Anička Šupinová 5.
Filip Ospalý zvítězil v závodě světové série na Azorech Frintová se pokusí dostat do první desítky SP triatlonistek
Frintová v cíli omdlela. Skončila však na třetí pozici!Frintová 4. v Estorilu
Gwen Jorgensen je zpět! ITU Continental Cup Alexandroupolis – Řecko
ITU Erdek European Cup Triathlon ITU ETU triatlon Holten
ITU Ishigaki Japonsko - Radová přetrhla řetěz ITU Korea z pohledu Petra Bureše
ITU Poin Race Záhřeb ITU Point Race Brno - Lenka Radová s přehledem zvítězila
ITU World Cup Edmonton - Martin Krňávek 4. místo ITU World Cup Funchal 19.10.2003
ITU World Cup Tiszaujváros - Renata Berková nejlepší z Čechů J. Řehula bodoval v německém Schliersee
J. Řehula obsadil 6. místo na ITU pooint race v Langebaan Jan Řehula obsadil na SP Madeira 17. místo
Jan Řehula osmý na závodě ITU POINT RACEJan Řehula: Ostré tempo, které mě usmažilo
Jan Řehula vítězí na ITU Point Race v Sofii Jde prohrát triatlon v prvních 20 vteřinách?
Kemper a Fernandesová vyhráli závod SP triatlonistů v Mazatlánu Krňávek vybojoval na SP v triatlonu v Salfordu bronz
Kvalifikace do Athén - přehledněji O české triatlonisty je v Koreji zájem
Ospalý 5 .místem z Edmontonu ukázal, že stále je extratřída!Pavel Paták, první body do Evropského poháru
Rusové ovládli Turecko, vidět byli ale i Češi SK Sportprestiž, vybojovali dvě 3. místa na EP
SP Nice SP triatlonistů v Išigaki vyhráli Atkinson a Warrinerová
Stříbro v Macau a skalp exmistra světa SuperLeague Triathlon otevírá novou sezónu!
Tereza Zimovjanová vstoupila do nové sezony 39.místem ve Světovém poháru na Novém ZélanduTriatlonista Grebík vstoupil do olympijské kvalifikace senzačním 7. místem na Světovém poháru! Volár obsadil na ME v super sprintu 15. místo
Triatlonista Ospalý se honil okolo Old Trafford Triatlonistka Frintová byla šestá na Světovém poháru
Triatlonistka Frintová sedmá ve finále Světového poháru USA Triathlon zavádí Grand Prix 2006
Úspěch členů Author Triathlon teamu v Turecku Velká cena Pražské energetiky - náhradní vítězové
Vendula Frintová zvítězila v závodě ITU Point Race v Koreji World Cup Nice, Radová 8. a zlomený prsteníček
Zranění Venduly Frintové
V neděli se v lucemburském Echternachtu uskutečnil další ze závodů o body do světového  poháru. Po tříměsíční pauze zaviněné zraněním nohy nastoupil na start také Jan Řehula. Do depa po plavecké části vbíhal v první  desetičlenné skupině. Náročná cyklistická trať, která se skládala ze tří okruhů, se ukázala pro další průběh závodu rozhodující. Ve druhém okruhu se vedoucí 20-ti členný balík roztrhal, především zásluhou pozdějšího vítěze H. Llanose a A. Degasperiho. Do depa přijela vedoucí dvojice s minutovým náskokem  před dvojící pronásledovatelů, sledované s dvouminutovým odstupem čtyřčlennou skupinou na jejímž čele se přezouval do běžeckých bot také Jan Řehula.

Čtyři běžecké okruhy vedoucí parkem v okolí jezera byly opravdovou prověrkou připravenosti, především s ohledem na teplo a bez stínu na trati. Po taktickém výkonu dokončil  Jan závod na pěkném osmém místě a zajistil si tak body do celkového pořadí SP.

Pocity medailisty z OH v Sydney: „Na kole mi ve druhém okruhu spadl řetěz, díky tomuto problému jsem ztratil 300 až 400 metrů, ale přesto se mi podařilo skupinu znovu dotáhnout. Po pauze zaviněné zraněním považuji osmé místo, s ohledem na značný běžecký tréninkový deficit, za velmi dobré a věřím, že po zlepšení především v běhu se mi podaří nasbírat další body do OH kvalifikace. V nejbližší době plánuji start na SP v Györu, Schliersee a Praze“

V rámci závodu SP se uskutečnilo také Mistrovství Evropy kategorie do 23 let. Zde si připsala své první velké individuální vítězství V. Frintová; v první desítce se také umístily její týmové kolegyně A. Šupinová a R. Vodičková. V. Trnkovou postihl na kole smolný pád, ale po ošetření drobných oděrek hýřila optimismem jako vždy. T. Klíma a M. Pejsar se umístili na 15. a 16. místě, O. Matějíček na 35. P. Bureš musel po technických obtížích (prasklý drát u kola) odstoupit.